ÖVRIGT / Diverse / Collage 16894310
nr 1689 4310
Collage
Takashi Naraha (1930-2019), Japan-Sverige. Signerad, daterad 87, bladets mått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 81x62
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:02:11
24/3 17:24:43